Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, na szybko i w pigułce prezentujemy najczęstsze problemy z jakimi  Państwo do nas przychodzicie

oraz  jakie rozwiązanie proponujemy do danego defektu.

Pamiętajmy jednak, że nasz wykwalifikowany personel, na miejscu w gabinecie pomoże Państwu dobrać odpowiedni zabieg.


 

 

NADMIERNE OWŁOSIENIE

Depilacja laserowa – usuwanie niepożądanego owłosienia za pomocą wiązki światła lasera, która wnika głęboko w skórę, niszcząc cebulkę włosa wraz z jej korzeniami. Jedna z fizycznych metod redukcji zbędnego owłosienia, podczas której wykorzystywane jest światło.

 

Nasza propozycja - Depilacja laserem diodowym Light Sheer, Depilacja woskiem

 

CELLULIT/NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Cellulit – nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, występujące razem z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Pojawia się po okresie dojrzewania, nasilają się w ciąży, menopauzie i w zaburzeniach hormonalnych. Efektem jest nierówna i pofałdowana powierzchnia skóry ud, bioder, pośladków, ramion.

Nasze propozycje - Platforma wibracyjna, Edermologia Cellu M6, BeautyTek , Gelex, Lavatron, Lipoliza

 

ZMARSZCZKI MIMICZNE

Zmarszczki to podłużne zagłębienia na skórze, które pojawiają się wraz z wiekiem. Jednak ich powstawaniu sprzyja nie tylko upływający czas, lecz także wiele innych czynników - w przypadku zmarszczek mimicznych są to ruchy mięśni twarzy (są związane z mimiką twarzy). Pojawiają się zazwyczaj między 25. a 30. rokiem życia. Najczęściej są zlokalizowane pomiędzy nosem a ustami, dookoła oczu i na czole.

Nasze propozycje - Zabiegi złuszczające - peelingi, Skin solutionEndermolift,  BeautyTek, Oxybrazja,  Lavatron, Mezoterpia mikroigłowa, Mezoterpia igłowa, PRX-T 33Fibryna bogatopłytkowa PRF Synergy, Osocze bogatopłytkowe PRP LCC, Mezobotox

  

UJĘDRNIANIE SKÓRY/WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK

Proces starzenia się oraz prowadzony przez nas tryb życia odgrywają szczególną rolę w wyglądzie naszej skóry. Każdej z nas zależy na zachowaniu tak długo jak to możliwe młodego wyglądu skóry oraz jej elastyczności i jędrności.

Nasze propozycje - Zabiegi złuszczające - Peelingi, Skin solution, Endermolift, BeautyTek, Oxybrazja,  Lavatron, Mezoterpia mikroigłowa, Mezoterpia igłowa, PRX-T 33Fibryna bogatopłytkowa PRF Synergy, Osocze bogatopłytkowe PRP LCC, Mezobotox

 

POPRAWA OWALU TWARZY

Wraz z wiekiem skóra twarzy staje się bardziej wiotka, traci jędrność i sprężystość. Opadnięte policzki oraz utrata owalu twarzy pojawiają się często już po 35. roku życia.

Nasze propozycje -   Endermolift, BeautyTek, Lavatron, Mezoterpia mikroigłowa , Mezoterpia igłowa, PRX-T 33Fibryna bogatopłytkowa PRF Synergy, Osocze bogatopłytkowe PRP LCC, Mezobotox, Mezoterapia igłowa Profhilo

 

 

PRZEBARWIENIA

W skórze znajduje się mnóstwo komórek odpowiedzialnych za wydzielanie melaniny, czyli barwnika skóry. Plamy na skórze są wynikiem ich zaburzonego działania.

Nasze propozycje - CosmelanPRX-T 33, Zabiegi złuszczające - Peelingi

 

ROZSZERZONE PORY

Rozszerzone pory powstają na skutek zalegania w nich nadmiaru łoju. Gdy skóra wykazuje tendencję do przetłuszczania się, ujścia gruczołów łojowych są blokowane przez sebum, złuszczony naskórek i zanieczyszczenia. Zalegająca wydzielina rozpycha kanaliki gruczołów łojowych, czego konsekwencją są poszerzone pory, które sprawiają, że cera wygląda na zmęczoną i poszarzałą.

Nasze propozycje - Zabiegi złuszczające - Peelingi, Oxybrazja, PRX-T 33, Oczyszczanie wodorowe, Mezoterapia mikroigłowa

 

BLIZNY/ROZSTĘPY

Rozstępy to nieestetyczne zmiany skórne, które pojawiają się zazwyczaj w następstwie znacznego, gwałtownego przybrania na wadze lub nagłej utraty wagi.

Nasze propozycje - Zabiegi złuszczające - Peelingi, PRX-T 33, Mezoterapia mikroigłowa, Mezoterapia igłowa, Fibryna bogatopłytkowa PRF Synergy, Osocze bogatopłytkowe PRP LCC, Mezoterapia igłowa Profhilo

 

 

ODMŁADZANIE DŁONI

Mówi się, że "Dłonie są wizytówką kobiety".  W czasie codziennych czynności narażone są za ogromną ilość szkodliwych czynników.

Nasze propozycje - Zabiegi złuszczające - peelingi, Mezoterapia mikroigłowa, Mezoterapia igłowa, Fibryna bogatopłytkowa PRF Synergy, Osocze bogatopłytkowe PRP LCC, Mezoterapia igłowa Profhilo

WYPADANIE WŁOSÓW/ŁYSIENIE

Nasze propozycje - Mezoterapia igłowa, Oxybrazja, Osocze bogatopłytkowe PRP LCC

 

 

ZABIEGI LECZNICZE

Nasze propozycje - Świecowanie uszu