Mezoterapia mikroigłowa jest to mechaniczna stymulacja polegająca na pobudzaniu i regeneracji skóry. Wykonywane podczas zabiegu mikronakłócia stymulują naskórek powodując jego większą przepuszczalność, zatem wszystkie składniki aktywne podczas zabiegu działają głębiej i bardziej efektywnie. Spłyca zmarszczki mimiczne, napina skórę modelując i ujędrniając owal twarzy. Skóra poddana zabiegowi przyspiesza procesy produkcyjne kolagenu i elastyny. Usprawniają się również procesy samonaprawcze w skórze. Zabieg mezoterapii mikroigłowej jest bezpieczny dzięki sterylnej, jednorazowej końcówce, a nakłócia nie naruszają układu krwionośnego. Aplikator jest podłużny dzięki czemu zabieg jest precyzyjny i komfortowy w odczuciach dla Klienta.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Dla osób z cienką i wiotką skórą, a także cer przesuszonych słońcem czy opalaniem w solarium. Jest idealnym zabiegiem dla palaczy jak również dla osób po 35 roku życia w celu zatrzymania oznak starzenia skóry.

Przeciwwskazania:
– ciąża
– nowotwory
– choroby skóry
– stany zapalne
– opryszczka w fazie aktywnej
– pieprzyki, brodawki, znamiona
– depilacja
– uszkodzenia naskórka
– trądzik pospolity

Mezoterapia mikoigłowa jest przeznaczona dla każdego rodzaju skóry. Zalecana jest jako pojedynczy zabieg raz w miesiącu lub w serii 3-10 zabiegów wykonywanych nawet co tydzień!

Należy pamiętać o ochronie swojej skóry po zabiegu i pamiętać, że:

– nie korzystamy z basenu
– nie korzystamy z sauny
– nie opalamy się
– nie korzystamy z siłowni
– nie wykonujemy makijażu

Zadzwoń teraz i umów się na zabieg mezoterapii mikroigłowej!
tel. kom. 885 116 666,  tel. 81 442 04 38

Slim Line Centrum Nowoczesnej Kosmetyki:
Lublin, ul. Wileńska 2 F lok.01