Aparat biocybernetyczny sterowany komputerowo, służący do regeneracji i odmładzania tkanek. Stosowany zarówno do zabiegów na twarz ( lifting twarzy, lifting oczu) jaki na ciało (lifting biustu, brzucha, pośladków).

Twarz:
BeautyTek to ,,lifting bez skalpela”. Błyskawicznie ujędrnia mięśnie twarzy oraz poprawia napięcie skóry .Usuwa oznaki zmęczenia i stresu .Nadaje blask i poprawia kondycję skóry. Poprawia owal twarzy, podnosząc łuk brwiowy i kąciki ust. Redukuje opuchliznę i cienie pod oczami. Po zakończeniu serii na twarz wykonujemy zabieg przypominający raz w miesiącu, w celu podtrzymania efektów.

Ciało:
Zabieg na ciało BeautyTek modeluję sylwetkę i proporcje. Uelastycznia skórę likwidując zwiotczenia ciała. Wzmacnia mięśnie oraz łagodzi ból i napięcie. Poprawia przemianę materii w tkankach, pobudza metabolizm. Usprawnia układ krążenia i układ limfatyczny w naszym organizmie. Przyspiesza wydalanie toksyn.

Zalecane jest podczas korzystania z BeautyTek zwiększyć ilość spożycia wody oraz w miarę możliwości wyeliminować kawę. Dzięki temu w szybkim czasie usuniemy toksyny z organizmu i szybciej zregenerujemy nasze ciało. Ważną zasadą jest, aby zabiegi BeautyTek wykonywać na jednym obszarze tzn. jeśli robimy twarz to nie ciało i na odwrót.

 


PRZECIWWSKAZANIA: ciąża, karmienie piersią, elementy metolowe w ciele ( np. rozrusznik serca), urządzenia elektroniczne w ciele, choroby przewlekłe, nowotwory, choroby skóry.


Zarówno zabiegi na twarz jak i na ciało wykonujemy
w serii 7 zabiegów z częstotliwością 3 razy w tygodniu.

Zadzwoń teraz i umów się na zabiegi z użyciem BeautyTek
  tel. kom. 885 116 666, tel. 81 442 04 38

Slim Line Centrum Nowoczesnej Kosmetyki:
Lublin, ul. Wileńska 2 F lok.01