Działanie platformy wibracyjnej opiera się na zasadzie treningu wibracyjnego, co oznacza, że zwiększona zostaje dawka pozytywnych wibracji, które odbiera ciało każdego dnia podczas chodzenia lub biegania. Badania kliniczne wykazały, że wibracje stymulują tkanki organizmu, a także pobudzają produkcję serotoniny i dopaminy wytwarzając stan dobrego samopoczucia. Zabiegi pobudzają włókna nerwowe, poprawiają koordynację ruchową, balans ciała, refleks oraz płynność ruchów.

Wibrująca, ruchoma platforma to doskonała alternatywa dla osób, którzy nie mają czasu na codzienny trening.

Dodatkową zaletą platformy jest to, że trening zajmuje mało czasu, 10 minut dziennie odpowiada godzinnemu treningowi na siłowni. Inne zalety to poprawa kondycji fizycznej oraz znaczna redukcja cellulitu. Ćwicząc regularnie szybko pozbywamy się tkanki tłuszczowej między innymi na brzuchu, udach, pośladkach i ramionach.

Platforma wibracyjna dba również o naszą skórę. Wibracje stymulują wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny, przez co skóra odzyskuje i zachowuje jędrność oraz sprężystość. Zabiegi usprawniają krążenie krwi i limfy, co powoduje efekt naturalnego drenażu. Zwiększa się eliminacja toksyn z organizmu oraz poprawia się zaopatrzenie tkanek w tlen i substancje odżywcze

EFEKTY PO ZABIEGACH:

  • Redukcja tkanki tłuszczowej i obniżenie poziomu cholesterolu
  • Redukcja cellulitu
  • Modelowanie sylwetki
  • Uelastycznienie skóry
  • Usunięcie toksyn z organizmu
  • Regulacja metabolizmu
  • Poprawa kondycji fizycznej
  • Zwiększenie siły mięśni

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża, karmienie piersią, zakrzepowe zapalenie żył, nowotwory i guzy, rozrusznik serca, ciężkie migreny, świeże rany pooperacyjne, dyskopatia, przepuklina, epilepsja (padaczka), cukrzyca, syntetyczne i metalowe zespolenia (śruby, płytki).

Zabiegi należy wykonywać w serii 10 codziennych zabiegów. Po serii należy zrobić tygodniową przerwę, aby rozpocząć kolejne zabiegi. Jeden trening na platformie trwa 10 minut.

 

 

Zadzwoń teraz i umów się na platformę wibracyjną!
tel. kom.  885 116 666, tel.  81 442 04 38

Slim Line Centrum Nowoczesnej Kosmetyki:
Lublin, ul. Wileńska 2 F lok.01