Dłonie, stopy i paznokcie, tak samo jak twarz, są naszą wizytówką i świadectwem naszej dbałości o siebie. Pielęgnacja dłoni, stóp czy paznokci może mieć różne formy ale cel ten sam ładne i zadbane stopy i dłonie.

W naszym gabinecie wykonujemy :

  • Manicure tradycyjny tzw. klasyczny, który polega na odsunięciu lub wycięciu skórek – jeżeli jest taka potrzeba, wypolerowaniu płytki paznokciowej, nadanie jej odpowiedniego kształtu według własnych upodobań, naturalnych predyspozycji lub panującej mody. Pielęgnacja paznokci może być zakończona na tym etapie chyba, że chcemy mieć tzw. kolor na paznokciach. Wtedy nakładana jest odżywka lub baza a następnie wybrany kolor wraz z utwardzaczem.
  • Manicure hybrydowy tzw. shellac , który polega na wykonaniu manicure klasyczny i zamiast tzw. zwykłego lakieru nakładany jest specjalny lakier utwardzany w lampie UV. Taka forma nakładania lakieru nie wymaga schnięcia. Lakier z połyskiem utrzymuje się na płytce paznokciowej do 14 dni bez żadnych odprysków czy smug ale należy zdjąć go w gabinecie.
  • Akryl – forma stylizacji paznokci, która polega na wymodelowaniu płytki paznokciowej z płynu i pudru. Unikalna technologia została pomyślana do tworzenia elastycznych, cienkich, sprężystych paznokci, które są odporne na złamania i prezentują się nienagannie .

 

Parafina na dłonie - w naszym gabinecie odróżnia się od tradycyjnej kąpieli parafinowej. Samo rozgrzewające się rękawice z maską regenerująco – odżywczą bogatą w naturalne składniki takie jak : wosk pszczeli, masło shea i serum sojowe pełnią rolę tradycyjnej parafiny . Pod wpływem ciepła pory skóry dłoni otwierają się a składniki odżywcze przenikają głębiej czego efektem jest nawilżona i odżywiona skór oraz paznokcie. Rękawiczki są jednorazowego użytku. Efekt ciepła wewnątrz rękawicy wytwarza się bez użycia prądu. Rękawice można nałożyć podczas pedicure, zabiegu na ciało lub twarz jako doskonałe uzupełnienie wizyty w naszym gabinecie.

Wszystkie metalowe narzędzia używane podczas pielęgnacji dłoni i stóp
sterylizowane są w autoklawie w naszym gabinecie

Zadzwoń teraz i umów się na zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp!
  tel. kom. 885 116 666, tel. 81 442 04 38

Slim Line Centrum Nowoczesnej Kosmetyki:
Lublin, ul. Wileńska 2 F lok.01